601 992 640
081 75 66 075
dareksdareks@wp.pl

Balustrady zewnętrzne kute

Eleganckie wykończenie projektu domu lub mieszkania Wykonujemy balustrady tradycyjne, z wybrzuszeniem (kilka wzorów) Z prętów o przekroju kwadratu lub okrągłych, w układzie pionowym, poziomym lub złożonym, z dowolną ilością elementów ozdobnych, w tym z motywami roślinnymi lub łączone.

Zobacz więcej

Balustrady zewnętrzne panelowe

Dla podkreślenia elegancji domów i mieszkań zaprojektowanym w stylu nowoczesnym, gdzie nie pasują balustrady tradycyjne - wytwarzamy nowoczesne balustrady w układzie pionowym, poziomym lub łączonym, z profili o różnej szerokości i przekroju, w szerokiej kolorystyce i aranżacji.

Zobacz więcej

Balustrady wewnętrzne kute

Balustrady kute wewnętrzne - niezbędne wykończenie schodów w każdym domu. Wykonujemy balustrady z wielu rodzajów materiałów, prętów, płaskowników, profili, drutów, proste i złożone, o dowolnej aranżacji i układzie, dopasowane układem i wzorem do wystroju mieszkania.

Zobacz więcej

Balustrady - ich podstawowa funkcja to zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania balkonu, tarasu czy schodów. Jest wiele sposobów i wzorów możliwych do wykonania, dobrane do projektu domu powinny być również ozdobą, jeśli będą odpowiednio wykonane, czy to tradycyjne kute, czy nowoczesne panelowe-uzupełnią bryłę budynku, dodadzą elegancji jego wykończeniu.

Balustrady kute lublin

W zależności od potrzeb-wykonane jako kute - mogą poprzez swoja formę optycznie powiększyć balkon, dodać uroku, stać się podstawową ozdoba, albo tylko nieznacznie podkreślić jego kształt. Zaopatrzone w oryginalne, czasem niepowtarzalne wzory stają się wizytówka domu, jego wykończeniem. W nowszych projektach przeważają balustrady panelowe - często optycznie szerokie, masywne, proste w formie, czasem ażurowe - cieszą  widokiem dopełnienia projektu budynku.